Важлива інформація

Перед тим, як замовити торт, прислухайтеся до наших порад:

  • Будь-який торт потребує уваги і клопіткої праці, тому велике прохання замовляти за 4 дні. Але, якщо ви забули, чи не планували і вам потрібен торт, то ми виконаєм і ваше термінове замовлення, але з нескладним оформленням.
  • Весільний торт бажано замовляти за два тижні до дня святкування, якщо ви хочете торт з ексклюзивним оформленням.
  • Щоб розрахувати вагу торта, яку вам необхідно, просто помножте кількість гостей на 0,200-0,250 грм. Мінімальна вага торта на замовлення 2,5 кг, а весільного - 5 кг.
  • Дата, яку ви вкажете в замовленні, це дата на коли торт буде готовий і його можна буде забрати чи доставити.
  • Доставка по Тернополю відбувається з 11-19 год. Вартість доставки 50-100 грн. При замовленні на суму від 2000 грн доставка безкоштовна. Самовивіз за адресою м. Тернопіль, вул. Тарнавського, 23. Доставка за місто за окремою домовленістю.
  • Якщо в нашій фотогалереї ви не знайшли потрібного оформлення, тоді вишліть нам на вайбер фото-зразок. 0988105401 / 0956642208, або на email: info@tortik.biz.ua
  • В розділі начинок вказані ціни за 1 кг торта. Додатково оплачуються живі квіти, макаруни, золоте або срібне покриття, складний шоколадний декор. Весільні торти, незалежно від вибраного смаку, коштують 450 грн за 1 кг.
  • Якщо ви бажаєте замовити тематичні тістечка оформлені в стилі торта, тоді вкажіть про це в коментарі при оформленні замовлення.
  • Щоб підтвердити замовлення вам слід здійснити передоплату. Якщо торт до 3 кг - 100 грн, Якщо торт від 3 кг - 200 грн. Реквізити надсилаємо особисто. Решту суми оплачуєте при отриманні замовлення. Якщо замовлення скасоване за два дні, до вказаної дати, тоді завдаток не повертається, а якщо за три дні і більше, тоді повертається в повній сумі.

Перейти до замовлення торта

Переваги нашої кондитерської студії
яблоко иконка
Натуральні інгредіенти

Наша кондитерська студія використовує тільки натуральні інгредіенти

часы иконка
Термінові замовлення

Приймаємо термінові замовлення

машина иконка
Доставка замовлень

У нас є послуга доставки продукції у Тернополі та за його межі

рецепты иконка
Ексклюзивні рецепти

Всі наші торти ми виготовляємо за власними рецептами

1

Вибір та замовлення

2

Оплата/Завдаток

3

Доставка

4

Щасття!